Soutěž ZPV Olšany 15. 4. 2023

V sobotu jsme začali první letošní soutěží - závod požární všestrannosti v Olšanech. Účast 7 družstev přípravky, 15 družstev mladších žáků a 19 družstev starších žáků. Našim mladým hasičům se dařilo a ve všech kategoriích jsme získali bronzové medaile. B družstvo starších žáků obsadilo krásné 8. místo. Foto najdete ve fotogalerii.
Tradiční ostatky 11. 2. 2023

Tradiční ostatky 11. 2. 2023

Děkujeme všem, kteří se k nám připojili a s Ostatky pomohli. Sponzorům i občanům děkujeme za příspěvky. Ve fotogalerii se můžete podívat na fotky.

DĚKUJEME SPONZORŮM

ARIA VYŠKOVMM PIZZA
Bébarová JanaMSI BRNO
COMMSCOPE s.r.o.OBEC KŘIŽANOVICE
De Heus  a.s.OHLA ŽS BRNO
EEIKA BRNO, s.r.o.Policie ČR
EKOFARMA ČLUPYROSTĚNICE a.s.
Hanák jeřábyStaropramen
KOHOUT LADISLAVStyle Cafe Slavkov
KOLLÁR PETRŠROLER Miroslav st.
KONEČNÝ DAVIDTRANSBETON BRNO
KUČEROVÁ VĚRATUPA OPP s. r. o.
KUKLA RADIMVENTO BOHEMIA
MELITRADE  a.s.Zachariáš  Filip

Soutěž v požárním útoku

V neděli 19. června 2022 uspořádal náš sbor již 3. ročník soutěže mladých hasičů „O pohár starosty obce“ v požárním útoku a štafetě 4x60 m. Tentokrát v rámci oslav Setkání rodáků naší vesnice. K náročným přípravám na Setkání rodáků, zejména dokončování úprav požární zbrojnice, tak ještě přibyla organizace soutěže. Museli jsme nachystat potřebný materiál, nechat vyrobit trička Hasiči Křižanovice, zajistit sponzory, poháry, medaile, diplomy a odměny pro soutěžící. Nakoupit zásoby pro občerstvení a oslovit ochotný personál, navozit vše do areálu FK Křižanovice. V neděli ráno v 6 hodin byl sraz za sokolovnou. Odtud jsme přenesli postavené stany, abychom tak…continue reading →