Tak po roce opět rozjíždíme novou sezónu!!! A hned u nás v Křižanovicích za Sokolovnou … více

Soutěž byla dle pravidel hry Plamen, ale věkovou kategorii jsme ponechali z loňské sezóny, tudíž někteří soutěžili v nižší věkové kategorii než měli. Soutěže se zúčastnilo 26 družstev a to v kategorii přípravka, mladší žáci a starší žáci. Naši maloušci zaslouží velkou pochvalu, jelikož se během dvou tréninků připravili bezchybně na požární útok a umístili se na krásném druhém místě s časem 0:28,68 (první místo bylo 0:28,67

) Mladší žáci bohužel měli neplatný pokus, ale i tak nás velmi překvapili s časem 0:18,68 a tím by se umístili na 2. místě. Ale chybami se člověk učí a aspoň vědí, nač si dát příště pozor

Starší žáci soutěžili ve dvou družstvech – 1. družstvo se umístilo na krásném 2. místě s časem 0:16,00

a 2. družstvo na 5. místě 0:21,15. Všichni bojovali a dali do toho vše, jde to vidět i na výsledcích!! Děcka, říkáme to pokaždé a stále dokola – jen neusnout na vavřínech a myslet na to, že trénink dělá mistry

Na závěr proběhla parádní koupačka v kádi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *