Sbor dobrovolných hasičů Křižanovice v roce 2019 získal hned několik dotací pro svojí činnost.

Nejprve jsme dostali z titulu ,,Podpora jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Jihomoravského kraje pro rok 2019″ na provoz a vybavení 78 000,- Kč. Z těchto peněz jsme pořídili, plovoucí čerpadlo, ruční vysílačky, zásahové hadice a protipovodňové pytle včetně plničky.

Další odvětví, kde jsme získali dotaci jsou naši mladí hasiči. Pro tuto činnost jsme získali finance hned ze dvou dotačních programů.

Z Jihomoravského kraje nám byla schválena dotace na ,,Rozvoj materiálně technické základny mimoškolních zájmových aktivit dětí a mládeže” částkou 24 300,- Kč, ze které jsme pořídili: kladinu, sadu hadic pro požární útok a disciplínu PÚ CTIF.

Ke konci roku přišla ještě kladná odpověď z MŠMT o přidělení neinvestiční dotace z titulu ,,MŮJ KLUB” s částkou 57 400,-Kč na pořízení nábytku do klubovny a opravu překážek.

U všech výše uvedených dotací nesmíme zapomenout na spoluúčast, kde nám s ní pomohla obec Křižanovice.

Všem moc děkujeme za podporu.